İŞ KISMETİ NEDEN KAPANIR

İş kısmetinizin kapanması durduk yere olmaz. Peki iş kısmeti neden kapanır? Mutlaka altında yatan başka sebepler vardır. Bir kişi bu dünya hayatında kendi yazgısını tevekkül ederek ve sabır içerisinde yaşaması gerekir. Böyle yaşayan bir kişi kendi manevi değerlerinin artmasına sebep olur. Genel olarak bakıldığında günümüzde maalesef güçlü bir inanca ve karaktere sahip olmayan birçok insan var.

Hiç kimse bir diğerinin başarısını, daha iyi yerlere gelmesini ve mutluluğunu kabullenemiyor. Bu kabullenememe özellikle akrabalar arasında bir hayli fazla. Bu düşüncelerden dolayı ise en yakın dostunu, arkadaşını, ailesinden birilerini yâda düşmanı olduğunu sandığı kişilere, Büyü yaptırarak, ilerlemeleri kendinden daha iyi konuma gelemesin amacıyla engel olmaya çalışıyorlar.

İşte biz buna kısmeti kapalı veya kısmeti kesilmiş diyoruz. Kapanmasının sebepleri arasında kötü enerjilerin olduğunu bu kötü enerjileri de yaptıran kişilerin sizlerin başarınızı, kariyerinizi, makam ve mevkiinizi, yani bulunduğunuz konumdan dolayı çekemeyen kin besleyen insanların yapmış oldukları etkilerle iş kısmetiniz kapanmaktadır.

Kazancınızın bir anda kapanması yâda azalması, eskiden kendisine nasip olan bir şeyin nasip olmaması, tuttuğunuz dalın kuruması, gibi sonuçlar ortaya çıkıyor. Yaratıcı asla yarattığı kulunun kısmetini kapatmaz. Fakat bu gibi durumlar sizlerin başarınızı, kariyerinizi, makam ve mevkiinizi, yani bulunduğunuz konumdan dolayı çekemeyen kin besleyen insanların yapmış oldukları etkilerle iş kısmetiniz kapanmasına sebep oluyor.İş nasibinizin açılması için, kapalı kısmet ve rızık duaları ile yaptığımız bazı çalışmalarda yıllarca başarılı olduk çok şükür. İş kısmeti kapalı olanlar, iş kısmetlerinin açılması için bana iletişim bilgilerinden ulaşabilirler.

Daha detaylı bilgi için iletişime geçiniz..

MEDYUM ÜCRETSİZ BAKIM

Hocamız Türkiye'deki medyumlar içerisindeki en güvenilir medyumlardan biridir. Aldığı sonuçlar kesin ve keskindir. Kendisine danışan tüm kardeşlerimizin ücretsiz bakım konusundaki meraklarına cevaben yardımcı olmayı amaçladığından medyum bakım arayan kardeşlerimize ücretsiz medyum bakımları hakkında detaylı bilgiler vererek medyum bakım fiyatlarını en aşağılara çekmiştir. Sizlerde hocamızın medyum ücretsiz bakım olanaklarından fayda sağlamak amacıyla medyum bakım fiyatları konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Hocamıza medyum bakımı konusunda tüm diğer konularla ilgili soru sorabilir bilgi sahibi olabilirsiniz. İletişim bölümünden hocamıza ulaşabilirsiniz.

 

ÇÖZÜM uZMANI

PopÜler Konular

  • Kısmetlerin Açılması

    Tesirli Bir Çalışmadır.

  • Evlilik Bakımı

    Sizden ayrılan eşinizle veya nişanlınızla aranızı düzeltmek amaçlı yapılan uygulamadır

MEDYUM ÜCRETSİZ BAKIM

Medyum ücretsiz bakımlar da nasıl oluyor diyorsanız medyum hocanın sitesindeki bilgileri okuduktan sonra ücretsiz bakım talebinde bulunarak bakım yaptırabilir sizde ücretsiz bu hizmetten yararlanarak sorunlarınızın neden kaynaklandığını öğrenebilirisiniz