KISMETLERİN AÇILMASI

Kısmet açma çalışmaları genel anlamda evlilik, rızık, bereket, şans ve iş sorunları ile ilgili engellerin ortadan kaldırmak amacıyla yapılır.

Bakımlar sonucunda kısmet kapalılığı tespit edillir. Kısmeti kapalı olan kişiler olacak işlerinde sorunlar ve problemlerle karşılaşır. Her adım attığı hayırlı işlerinin, bu ne olursa olsun sürekli engellerin çıkması ile tüm işlerinde olumsuz sonuçlar alır.

Kısmetler elbetteki durduk yere kapanmaz. Kısmetinizi sizi çekemeyen art niyetli kötü insanlar mesela rakipleriniz, arkadaşlarınız, en yakınınızdaki kişiler tarafından da kapattırılmış olabilir. Ve bu şekilde kişinin işinde gücünde maddi ve manevi olabilecek hayatını etkileyecek herhenagi bir nokta da engelleri var ise bu durumda o kişinin olacak tüm işlerinin iptal olması anlamına gelir ki, bu da çok yıpratıcı bir durumdur. İşte biz bu haksız durumla karşılaşmış bir çok danışanımızın kısmetlerini tekrar açarak doğal haline geri getiriyoruz.

Kısmetlerin kapanması için elbetteki bir çok sebep vardır, fakat bunlardan çağımızdaki en yaygın hali ise büyü ile olanıdır.Bu , BÜYÜ yaptıran sizi çekemeyen kişiler, sizleri ilerleyip kendinden daha iyi konuma gelmemesi amacıyla engellemeye çalışırlar. Bu duruma kısmet kapalılığı denir.

Kısmetler kapatılarak kazanç kapınızın kapatılması yada kazancıınızın artık azalması daha önce nasip olan bazı şeylerin artık nasip olmaması hatta tuttuğunuz her dalın kuruması gibi bazı zorluk ve sıkıntılarla karşılaşmaktasınız. Allah hiç bir yarattığı kulunun nasibini kapatmaz. Yanlız ve sadece bu durum sizi kıskanan ve çekemeyen kişiler tarafından büyü ve benzeri etkilemelerle yapılmaktadır. Yine aynı şekilde, şanssızlık yaşayan pek çok kişide kendisinde olmasını beklediği pek çok olayın başkasında olduğunu gördüğünde neden ben değilim diye yakınır ve şikayette bulunur.

Bu tür durumlar da kişilerin üzerindeki negatif yükünün fazla olmasından kaynaklanmaktadır ki bu negatif yüklerinden kurtulmayan kişilerde sürekli şanssızlıklar peşini bırakmaz. Sizde Negatif enerjiden kurtularak kendinizi bu şanslı gruba dahil edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

 

MEDYUM ÜCRETSİZ BAKIM

Hocamız Türkiye'deki medyumlar içerisindeki en güvenilir medyumlardan biridir. Aldığı sonuçlar kesin ve keskindir. Kendisine danışan tüm kardeşlerimizin ücretsiz bakım konusundaki meraklarına cevaben yardımcı olmayı amaçladığından medyum bakım arayan kardeşlerimize ücretsiz medyum bakımları hakkında detaylı bilgiler vererek medyum bakım fiyatlarını en aşağılara çekmiştir. Sizlerde hocamızın medyum ücretsiz bakım olanaklarından fayda sağlamak amacıyla medyum bakım fiyatları konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Hocamıza medyum bakımı konusunda tüm diğer konularla ilgili soru sorabilir bilgi sahibi olabilirsiniz. İletişim bölümünden hocamıza ulaşabilirsiniz.

 

ÇÖZÜM uZMANI

PopÜler Konular

  • Kısmetlerin Açılması

    Tesirli Bir Çalışmadır.

  • Evlilik Bakımı

    Sizden ayrılan eşinizle veya nişanlınızla aranızı düzeltmek amaçlı yapılan uygulamadır

MEDYUM ÜCRETSİZ BAKIM

Medyum ücretsiz bakımlar da nasıl oluyor diyorsanız medyum hocanın sitesindeki bilgileri okuduktan sonra ücretsiz bakım talebinde bulunarak bakım yaptırabilir sizde ücretsiz bu hizmetten yararlanarak sorunlarınızın neden kaynaklandığını öğrenebilirisiniz