En Çok Okunan Konular
  • Büyüler Hakkında Merak Edilenler
Medyum ücretsiz bakımlar da nasıl oluyor diyorsanız medyum hocanın sitesindeki bilgileri okuduktan sonra ücretsiz bakım talebinde bulunarak bakım yaptırabilir sizde ücretsiz bu hizmetten yararlanarak sorunlarınızın neden kaynaklandığını öğrenebilirisiniz.

19OCT

Kısmetlerin Açılması

image

Kısmet açma çalışmaları genel anlamda evlilik, rızık, bereket, şans ve iş sorunları ile ilgili engellerin ortadan kaldırmak amacıyla yapılır. Bakımlar sonucunda kısmet kapalılığı tespit edillir. Kısmeti kapalı olan kişiler olacak işlerinde sorunlar ve problemlerle karşılaşır. her adım attığı hayırlı işlerinin bu ne olursa olsun sürekli engellerin çıkması ile tüm işlerinde olumsuz sonuçlar alır. Kısmetler elbetteki durduk yere kapanmaz. Kısmetinizi sizi çekemeyen art niyetli kötü insanlar mesela rakipleriniz arkadaşlarınız en yakınınızdaki kişiler tarafından da kapattırılmış olabilir. ve bu şekilde kişinin işinde gücünde maddi ve manevi olabilecek hayatını etkileyecek herhenagi bir noktada engelleri var ise bu durumda o kişinin olacak tüm işlerinin iptal olması anlamına gelir ki bu da çok yıpratıcı bir durumdur. İşte biz bu haksız durumla karşılaşmış bir çok kardeşimizin kısmetlerini tekrar açarak doğal haline geri getiriyoruz.

Kısmetlerin kapanması için elbetteki bir çok sebep vardır fakat bunlardan çağımızdaki en yaygın hali ise büyü ile olanıdır.Bu , BÜYÜ yaptıran sizi çekemeyen kişiler ,sizleri ilerleyip kendinden daha iyi konuma gelmemesi amacıyla engellemeye çalışırlar.. bu duruma kısmet kapalılığı denir.kısmetler kapatılarak kazanç kapınızın kapatılması yada kazancıınızın artık azalması daha önce nasip olan bazı şeylerin artık nasip olmaması hatta tuttuğunuz her dalın kuması gibi bazı zorluk ve sıkıntılarla karşılaşmaktasınız.Allah hiç bir yarattığı kulunun nasibini kapatmaz. yanlız ve sadece bu durum kıskanan ve çekemeyen kişiler tarafından büyü ve benzeri etkilemelere yapılmaktadır. yine aynı şekilde şanssızlık yaşayan pek çok kişide kendisinde olmasını beklediği pek çok olayın başkasında olduğunu gördüğünde neden ben değilim diye yakınır ve şikayette bulunur. bu tür durumlar da kişilerin üzerindeki negatif yükünün fazla olmasından kaynaklanmaktadırki bu negatif yüklerinden kurtulmayan kişilerde sürekli şanssızlıklar peşini bırakmaz. Sizde Negatif enerjiden kurtularak kendinizi bu şanslı gruba dahil edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Hocamız ilk etapta ücretsiz bakım yaparak sorunlarınıza dair tespitleri tam ve doğru olarak ortaya çıkardıktan sonra, yapılacak olan çok özel çalışmalarla problemlerinize dair kesin ve net olarak çözümler sunar. Medyum Ücretsiz Bakım talebi ile hocamıza başvuran kişiler çalışmalardan sonra problemlerinin hızla çözüldüğünü kendisi ve etrafında bulunan kişiler çok rahatlıkla gözlemleyebilir. Evlilik,iş ve kısmetler,rızık konularında ve daha bir çok konuda çalışmalar yapılabilinir ve sonuçları fazlasıyla keskindir.

 
 
Popüler Konular
  • Kısmetlerin Açılması
    Tesirli Bir Çalışmadır.
  • Evlilik Bakımı
    Sizden ayrılan eşinizle veya nişanlınızla aranızı düzeltmek amaçlı yapılan uygulamadır.
  • Her Türlü Sorunlarınız İçin Hiç Çekinmeden Ulaşabilirsiniz
  • Cep: 0534 857 93 06.
  • medyumbakimlari@gmail.com